Stalo se

Florbal pro žactvo a dorost 2018

Liberecká krajská asociace Sport pro všechny pořádala otevřený turnaj ve florbalu pro žactvo a dorost. Turnaj se odehrál v tělocvičně TJ Rochlice za účasti celkem 68 chlapců a děvčat z 5 TJ a SK. Hrálo se ve třech kategoriích systémem každý s každým po dobu 7 minut. Turnaj spravedlivě rozhodovali Zbyněk, Radomil i Honza. Nedošlo k žádnému úrazu a turnaj proběhl bez velkých přestupků. Všichni účastníci si užili jednotlivé zápasy a domů odjížděli spokojení. Poděkování patří všem rozhodčím, vedoucím i soutěžícím a těšíme se na příští rok opět na turnaji.

Výsledky:

Mladší žactvo ročník narození 2007 a mladší:
1. Harcov II          2. Harcov I          3. Hrádek – Pašeráci           4. Rochlice

Starší žáci a žákyně ročník narození 2004 – 2002:
1. Harcov              2. Kvítko I,          3. Kvítko II           4.Doksy I           5. Doksy II.

Dorost ročník narození 2001 – 1999:
1. Doksy                2. Kvítko              3. Hrádek FBC.

  Otevřený turnaj v přehazované 4.10.2014

Regionální centrum Sport pro všechny pořádalo otevřený turnaj v přehazované pro žactvo a dorost.V tělocvičně TJ Rochlice se sešlo celkem 26 dětí ze 4 TJ. Hrálo se systémem každý s každým na dva vítězné sety do 15 bodů beze ztrát. Celý turnaj bedlivě sledovaly a spravedlivě rozhodovaly Lucka s Martinou, za což jim patří velké poděkování. Turnaj proběhl v příjemné atmosféře a hlavně bez úrazu.
Výsledky: žactvo 1.místo Hrádek – Junioři, 2.místo Vratislavice – Dalupazubky. Dorost 1. – 3. místo Kunratická – Kečupy, Hrádek – Šamanovci, Rochlice – Dravci, 4. místo Rochlice – Savci.

DSCN0731

 

Otevřený turnaj ve vybíjené 27.9.2014

Liberecká krajská asociace Sport pro všechny pořádala otevřený turnaj ve vybíjené pro žactvo a dorost. Turnaj se konal v tělocvičně TJ Rochlice za celkové  účasti 43 dětí z Doks, Harcova, Hrádku a Rochlic. Družstva byla rozdělená do třech kategorií podle ročníku narození. Hrálo se systémem každý s každým po dobu maximálně osmi minut a počítal se počet vybitých životů. Po ukončení turnaje proběhlo vyhlášení výsledků. Všichni soutěžící obdrželi sladkou odměnu a každé družstvo diplom. Rozhodčí Ondra a Zbyněk s asistentkami Luckou a Martinou si zaslouží poděkování za perfektní organizaci a spravedlivé i náročné  rozhodování. Celý turnaj proběhl ve smyslu fair play a nedošlo k žádnému zranění.
Výsledky: mladší žactvo roč.nar. 2003 a mladší: 1.Hrádek – Husité, 2. Doksy – Rock Stars, 3. Hrádek – Bobři, 4. Doksy – Kočičáci, starší žactvo roč.nar. 2002-2001: 1. Harcov- Harcováci, 2. Hrádek – Kokoni, dorost roč.nar. 2000 -1997: 1.Doksy – Dádidá, 2. Doksy – Selfie, 3. Harcov – Technomlátičky, 4. Rochlice, 5.Hrádek – Lájošáci.

DSC_8658

 

Krajské kolo ve sportovní gymnastice

Liberecká krajská asociace Sport pro všechny pořádala, pod záštitou města Kamenický Šenov, krajské kolo ve sportovní gymnastice. Soutěž se konala v ZŠ v Kamenickém Šenově. Ve čtyřboji soutěžilo celkem 11 žáků a 43 žákyň. Ženské složky soutěžily v sestavě na koberci, lavičce nebo kladině, hrazdě a přeskoku přes švédskou bednu nebo koně. Mužské složky soutěžily v sestavě na koberci, kruzích, hrazdě a přeskoku přes švédskou bednu. Na celou soutěž dohlíželi a spravedlivě rozdělovali body rozhodčí, kterým patří velké poděkování. Celou akci měla na starost Liana Kypusová a hlavní rozhodčí Eva Chotěborská, kterým také patří poděkování za jejich přípravu a hladký průběh celé soutěže. Po ukončení se vyhlásily výsledky. Každý soutěžící obdržel sladkou odměnu, vítězové v každé kategorii pak ještě diplom, medaili a nádherný skleněný pohár,
který zhotovili skláři v novém Boru.

Výsledky:

mužské složky
mladší žáci I: 1. Duben Matyáš Doksy, 2. Vojtíšek Filip, 3. Samek Vojtěch oba Loko I
mladší žáci II: 1. Vojtíšek Adam Loko I, 2. Topol David Doksy, 3. Kalát Adam Loko I
starší žáci II: 1. Niesig Marek, Vojtíšek Jan oba Loko I, 3. Hruška Adam Doksy
starší žáci IV: 1. Soušek Martin, 2. Přáda Jan oba Doksy

Ženské složky
mladší žákyně I: Rychnová Nela Vratislavice, 2. Zástěrová Kateřina Loko III, 3. Hanusová Kateřina Vratislavice
mladší žákyně II: 1. Volencová Anna Česká Lípa, 2. Musilová Tereza Loko III, 3. Svobodová Daniela Česká Lípa
starší žákyně III: 1. Habelová Zuzana Vratislavice, 2. Tichá Lenka Loko I, 3. Fechtnerová Daniela Vratislavice
starší žákyně IV: 1. Kabátková Kristýna Loko III, 2. Rychnová Andrea Vratislavice, 3. Hrudková Kateřina Loko III, ženy: 1. Lierová Sandra Česká Lípa

 

Krajské kolo v medvědí stezce

Liberecká krajská asociace Sport pro všechny pořádala o víkendu krajské kolo v soutěži mládeže přírodou „medvědí stezka“. Celá akce se konala v okolí Kytlic a zúčastnilo se jí celkem 94 dětí a 31 vedoucích a rozhodčích. Ubytování a stravování jsme měli zajištěné v penzionu U Skály, kde bylo i perfektní zázemí pro volný čas.

Medvědí stezka je orientačně branná soutěž v přírodě pro dvojice s plněním různých vědomostních i sportovních úkolů. Trasa byla rozdělena podle kategorií, mladší zdolali vzdálenost 4,5km, starší téměř 10km. Na trati čekalo na závodníky splnění  úkolů, jak např. lanové překážky, vázání uzlů, hod na cíl, síla, znalost živočichů, rostlin, astrologie, záludné otázky ze zdravovědy, všeobecného testu a pro starší ještě azimutový úsek s dalšími otázkami z přírody. Všichni soutěžící se s celou tratí i otázkami vypořádali a do cíle se vrátili v pořádku.

Celá soutěž se běžela na čas, v cíli se spočítaly trestné minuty za chybné odpovědi, které se odečetly od času běhu a připočítal se čas čekačky, strávený na stanovištích. Vyhlášení výsledků proběhlo v neděli po snídani. Každý soutěžící obdržel sladkou odměnu, první tři vítězové ve všech kategoriích pak ještě diplom, medaili, sladkost a malou drobnost.

Panorama_bez_nazvu2

Velké poděkování patří hlavnímu vedoucímu Ondrovi Veselému a všem dalším
organizátorům a rozhodčím, kteří se podíleli na průběhu celé soutěže.
První dvě hlídky z každé kategorie postupují do republikového kola,
které se bude konat příští víkend v Doubí u Třeboně. Přejeme všem
reprezentantům hodně štěstí a sportovních úspěchů.

Výsledková listina

Otevřená soutěž nejmladší zdatné žactvo

Regionální centrum SPV Liberec pořádalo otevřenou soutěž zdatnosti pro děti – nejmladší zdatné žactvo. Soutěž se konala v tělocvičně TJ Rochlice a zúčastnilo se jí celkem 38 dětí ze 4 odborů.

Soutěžilo se ve čtyřboji: hodu na koš míčem, kopu na branku míčem , hodu do dílu švédské bedny malým míčkem a překážkové dráhy. Na hody a kopy měly všechny děti 5 pokusů, dráha se měřila na čas a změřený čas se pomocí tabulek převáděl na body.

Na závěr se všechny body sečetly a vyhlásilyse výsledky. Každý účastník obdržel sladkou odměnu, první tři v každé kategorii pak ještě diplom a krásnou medaili z keramiky. Soutěž je u dětí velmi oblíbená a moc se jim líbila.

Poděkování patří všem vedoucím a rozhodčím, kteří se podíleli na hladkém průběhu celé soutěže

Výsledková listina

Otevřený turnaj ve florbale

Liberecká krajská asociace SPV pořádala otevřený turnaj ve florbale. Soutěže se zúčastnily 4 družstva mladších a 4 družstva starších žáků a žákyň. Mladší hráli 1x 10 minut a starší 2x 7 minut systémem každý s každým. Rozhodčí Ondra a Zbyněk se střídali v pískání a Honza jim pomáhal hlídat čas a otáčet počítadlo. Na závěr proběhlo vyhlášení, kde každé družstvo obdrželo diplom a všichni hráči sladkou odměnu.

Výsledky:
Družstva mladších: 1. TJ Harcov  Harcováci, 2. TJ Slovan Hrádek HC Bílý Tygři, 3. TJ Slovan Hrádek HC Oceláři, 4. TJ Harcov Žluťásci.
Družstva starších: 1. TJ Kvítko, 2. TJ Harcov Božkováci, 3. TJ Slovan Hrádek FCB Hrádek, 4. TJ Rochlice.

Vybíjená 2013

Liberecká krajská asociace Sport pro všechny pořádala v sobotu     otevřený turnaj ve vybíjené pro smíšené žactvo. Turnaj se odehrál v     tělocvičně TJ Rochlice za účasti tří družstev mladších a pěti     družstev starších žáků a žákyň. Hrálo se systémem každý s každým po     maximální dobu osmi minut. Mladší družstva měla zkrácená hřiště,     starší o něco větší. Rozhodčí Ondra a Zbyněk rozhodovali spravedlivě     a bedlivě, na zadních čarách jim při tom  pomáhala Lenka s Milanem.     Celý turnaj se odehrál v klidném a příjemném prostředí a hráči se     chovali velice slušně. Po ukončení bylo vyhlášení výsledků. Každé     družstvo obdrželo diplom a velkou sladkou odměnu, každý hráč pak     ještě další drobné sladkosti.

Výsledky:
mladší žáci a žákyně roč. nar. 2002 a mladší: 1.     TJ Hrádek – Šmejdi, 2. SK 3D Dosky – Rock Star, 3. TJ Rochlice –     Rochlíčata. Starší žáci a žákyně roč. nar. 2001 –  2000: 1. SK 3D     Doksy – Mimoni, 2. TJ Harcov – Harcováci, 3. TJ Hrádek – Tragédi, 4.     TJ Rochlice – Vybíjenkáři, 5. SK 3D Doksy – Šmoulové.

Krajské kolo Medvědí stezky – 25.-27.5.2012

Video ke stažení

Fotky z akce

Výsledková listina

Okresní kolo Medvědí stezky – 20.5.2012

Krátké video ze soutěže

Video ke stažení

Fotky z akce

Výsledková listina

Regionální soutěž ve sportovní gymnastice – 28.4.2012

Regionální centrum Sport pro všechny pořádalo otevřenou soutěž ve sportovní gymnastice pro dívky i chlapce. 6enské složky soutěžily v sestavě na koberci, lavičce a kladině, hrazdě a přeskoku přes bednu a koně. Mužské složky soutěžily v sestavě na koberci, hrazdě, kruzích, přeskoku přes kozu a bednu. Celkem se v tělocvičně TJ Rochlice sešlo 38 dětí ze čtyř TJ. Na všecky soutěžící bedlivě dohlíželi rozhodčí a spravedlivě bodovali výkon každého závodníka. Po ukončení soutěže nastalo vyhlášení výsledků. Každý účastník obdržel sladkou odměnu, vítězové ve všech kategoriích pak ještě diplom a medaili.
Výsledky: žáci ml.I roč.nar 2003 a mladší: 1. Vojtíšek Adam, 2. Novotný František (oba Loko I), ml. žáci II. roč.nar. 2002-2001: 1. Niesig Marek, 2. Vojtíšek Jan, 3. Černý Marek (všichni Loko I). ml. žákyně I. roč.nar. 2003 a mladší: 1. Rychnová Nela (Vratislavice), 2. Bábelová Sabina, 3. Triebenekrová Klára (obě Loko III), ml.žákyně II. roč.nar. 2002-2001: 1. Tichá Lenka (Loko III), 2. Habelová Zuzana, 3. Fechtnerová Daniela( obě Vratislavice), st.žákyně III. roč.nar.2000-1999: 1. Kabátková Kristýna, 2. Baierová Klára (obě Loko III), 3. Rychnová Andrea (Vratislavice), st.žákyně IV. roč.nar. 1998-1997: 1. Winklerová Tereza, 2. Brzoňová Veronika, 3. Stupková Petra (všechny Rochlice), ženy roč.nar. 1993 a starší: 1. Sitová Jitka (Vratislavice)

Krátké video ze soutěže

Video ke stažení

Nejmladší zdatné žactvo RC LB – 15.3.2012

Regionální centrum Sport pro všechny pořádalo v tělocvičně TJ Rochlice otevřenou soutěž pro nejmenší děti – Nejmladší zdatné žactvo. Soutěžilo se ve čtyřech disciplinách – hod na koš, kop na branku, hod a branku a překonání překážkové dráhy. Soutěže se celkem zúčastnilo 15 dětí ze tří TJ a mnoho rodičů i prarodičů. Všechny děti perfektně zvládli soutěžní discipliny. Poděkování patří všem rozhodčím i vedoucím, kteří se postarali o hladký a bezproblémový průběh celé soutěže.

Výsledky: mladší žákyně I – roč.nar. 2009 -2008: 1. Černohorská Elena (Hrádek), 2. Stoyka Emma (Loko I), 3. Bartoschová Anděla (Hrádek). Mladší žáci II – roč.nar. 2007 – 2006: 1. Karlík Jiří, 2. Samko Vojtěch, 3. Jasch Kryštof, 4. Pinkas David, 5. Flemr Nicolas, 6. Řezník Adam (všichni Loko I). Mladší žákyně II – roč.nar. 2007 2006: 1. Rychterová Pavla (Rochlice), 2. Konečná Petra, 3. Händelová Klára (obě Loko I), 4. Bartoschová Kristýna, 5. Kubicová Karolína (obě Hrádek). Mimo soutěž roč.nar.2005: 1. Vobruba David (Rochlice)

Výsledková listina